KONST / Litografier / Färglitografi 13746163
nr 1374 6163
Shraga Weil
(1918-2009), Israel
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/125. Bladets mått: 70x50 ca
Shraga Weil, konstnär född 1918, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:24:42
22/1 14:27:01